Historia firmy

Condor Tools jest polską Firmą ze swoimi początkami w 1994r. Jest znana i ceniona za swoją rzetelność i zaangażowanie w realizowanie potrzeb Klienta. Wieloletnie doświadczenie, doskonale wyszkolona załoga i duża wiedza techniczna pozwoliły nam stać się wysokiej klasy dostawcą narzędzi i wyposażenia warsztatów do warsztatów, hurtowni, sklepów, zakładów przemysłowych i jednostek Wojska Polskiego. W swojej ofercie posiadamy m. in. narzędzia: ręczne, samochodowe, pneumatyczne, izolowane 1000V, pomiarowe, skrawające, oraz inne wyposażenie warsztatów remontowych i samochodowych. Stawiamy na bardzo dobrą jakość przy konkurencyjnej cenie.

1994r.
to początki naszej działalności
28 lat
doświadczenia w branży
4 200 m2
powierzchni firmowego magazynu
40+
fachowców zorientowanych na potrzeby Klienta

Działalność hurtowa

Od 2006 r. prowadzimy wyłącznie działalność hurtową, zaopatrując hurtownie, sklepy oraz Jednostki Wojska Polskiego. Ponad 20 osobowa załoga fachowców zorientowana jest na realizowanie potrzeb Klienta.

Jesteśmy wyłącznym importerem narzędzi znanych światowych marek: Condor Werkzeug, Hubitools, Mityvac, JBM Campllong, Hanson, Steelman, Private Brand Tools. Tworzymy w Polsce sieć handlową, dzięki której skuteczniej docieramy do hurtowni i sklepów zainteresowanych współpracą z nami. Sprzedaż naszych kontrahentów wspomagamy poprzez pomoc wyspecjalizowanych doradców technicznych, tworzenie katalogów, folderów i innych materiałów promocyjnych oraz pielęgnowanie zdrowych zasad handlowych.