Condor Werkzeug

Prager Co.

Jeden z dwóch największych w Niemczech dystrybutorów narzędzi dla warsztatów i przemysłu motoryzacyjnego. Jest rodzinną firmą z tradycjami sięgającymi ponad 30 lat. Importuje narzędzia z Taiwanu, Indii, w ofercie posiada również wiele narzędzi rodzimej, niemieckiej produkcji. Dzięki ustabilizowanej kooperacji z dziesiątkami producentów na całym świecie stale rozwija asortyment bardzo szybko reagując na potrzeby rynku. Oferuje tylko najlepszą jakość nie zwracając uwagi na tańsze, chińskie produkty, których jakość nie spełnia wymogów znanej i cenionej w całej Europie marki. Condor Tools jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce od 2005 roku.
Mityvac

Mityvac

Amerykański potentat w produkcji narzędzi diagnostycznych i podciśnieniowych. Produkuje najlepsze wakuometry, pompy do układów hamulcowych, systemów sprężania i sterowania. Najlepsi specjaliści, własne biuro konstrukcyjne, laboratorium i wieloletnie doświadczenie gwarantują wzorcową jakość i bezawaryjność. Condor Tools jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce od 2009 roku.
Hubitools

Hubitools

Belgijska firma od roku 1976 reprezentująca w Europie międzynarodowych producentów narzędzi motoryzacyjnych i przemysłowych. Od lat starannie selekcjonuje i skupia producentów z całego świata, którzy projektują i produkują innowacyjne narzędzia do diagnostyki, sterowania, kontroli, testowania elektronicznego i znakowania. Dzięki wielu latom pracy i dużym umiejętnościom Hubitools cały czas skutecznie rozwija listę dostawców z nowoczesnymi narzędziami po dostępnej cenie. Condor Tools jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce od 2009 roku.
JBM

JBM Campllong

Hiszpańska firma z ponad 18-letnim doświadczeniem w imporcie i dystrybucji narzędzi dla sektorów: motoryzacyjnego, warsztatowego, przemysłowego, hobbystycznego itp. Jest dynamiczną firmą oferując tylko produkty bardzo dobrej jakości i wartości technicznej. Wieloosobowa ekipa doświadczonych specjalistów z branży technicznej i jej poszczególnych działów oferuje produkty doskonałej jakości, zapewnia zadowolenie klientów z oferty pogłębiając opinię o solidności firmy i powiększając do niej zaufanie. Firma stale się rozwija z powodzeniem nadążając za bardzo szybkimi zmianami na rynku motoryzacyjnym. Elastyczność firmy i wielkie zdolności adaptacyjne doskonale poszerzając rozwiązania do zaspokajania nawet nietypowych potrzeb klienta. Bardzo szybko reaguje na wszelkie innowacje i stale wprowadza nowe, bardzo ciekawe produkty. Poza narzędziami warsztatowymi i motoryzacyjnymi oferuje również najbardziej typowe akcesoria samochodowe. Condor Tools jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce od 2014 roku.
Steelman

Steelman

JS Products - Steelman została założona w 1986r. Głównym celem działalności jest precyzyjne projektowanie i produkcja oraz dystrybucja specjalistycznych narzędzi i urządzeń dla profesjonalnego rynku motoryzacyjnego i przemysłowego. Od samego początku firma produkowała specjalistyczne urządzenia oświetleniowe i akcesoria warsztatowe. Powodem dumy firmy jest zdolności do identyfikacji, rozwoju, projektowania i produkcji najwyższej jakości produktów. Condor Tools jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce od 2009 roku.
PBT

Private Brand Tools

Australijskie stowarzyszenie producentów narzędzi motoryzacyjnych od ponad 40 lat produkujących narzędzia o bardzo wysokiej jakości. Niewielki asortyment, lecz znakomicie dopracowane, precyzyjne produkty zaprojektowane, zbadane w laboratorium i wyprodukowane przez najlepszych specjalistów z kraju kangurów. Produkty PBT są bardzo często kopiowane przez tańszych producentów, których narzędzia nie osiągają jakości i trwałości oryginałów. Condor Tools jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce od 2009 roku.