Historia firmy

Condor Tools jest polską Firmą ze swoimi początkami w 1994r. Jest znana i ceniona za swoją rzetelność i zaangażowanie w realizowanie potrzeb Klienta. Wieloletnie doświadczenie, doskonale wyszkolona załoga i duża wiedza techniczna pozwoliły nam stać się wysokiej klasy dostawcą narzędzi, zawiesi i wyposażenia warsztatów do warsztatów, hurtowni, sklepów, zakładów przemysłowych i jednostek Wojska Polskiego. W swojej ofercie posiadamy m. in. narzędzia: ręczne, samochodowe, pneumatyczne, izolowane 1000V, pomiarowe, skrawające, oraz inne wyposażenie warsztatów remontowych i samochodowych. Stawiamy na bardzo dobrą jakość przy konkurencyjnej cenie.

1994r.
to początki naszej działalności
20 lat
doświadczenia w branży
2 200 m2
powierzchni firmowego magazynu
20+
fachowców zorientowanych na potrzeby Klienta

Działalność hurtowa

Od 2006 r. prowadzimy wyłącznie działalność hurtową, zaopatrując hurtownie, sklepy oraz wszystkie Jednostki Wojska Polskiego na zachodzie Polski. Ponad 20 osobowa załoga fachowców zorientowana jest na realizowanie potrzeb Klienta.

Jesteśmy wyłącznym importerem narzędzi znanych światowych marek: Condor Werkzeug, Hanse Werkzeug, Hubitools, Mityvac, JBM Campllong, Hanson, Steelman, Private Brand Tools. Tworzymy w Polsce sieć handlową, dzięki której skuteczniej docieramy do hurtowni i sklepów zainteresowanych współpracą z nami. Sprzedaż naszych kontrahentów wspomagamy poprzez pomoc wyspecjalizowanych doradców technicznych, tworzenie katalogów, folderów i innych materiałów promocyjnych oraz pielęgnowanie zdrowych zasad handlowych. Jako importer zobligowani jesteśmy do tłumaczenia i opisów technicznych dystrybuowanych przez naszą Firmę narzędzi, co z dużym zaangażowaniem realizujemy.

Dysponujemy magazynem o powierzchni 2.200 m2, idąc z duchem czasu Firma nasza oferuje przesyłanie faktur w formacie EDI, xml, xls, pdf, jest zarejestrowana w systemie GLN. Zamówienia przyjmujemy faksem, meilem, telefonicznie oraz za pomocą własnego systemu internetowego. Współpraca z jednostkami budżetowymi wymaga od nas uzyskiwania stale aktualnych zaświadczeń o niezaleganiu w opłacaniu podatków i składek Zus.